„Coś się kończy, coś zaczyna…”

Cytując jednego z wybitnych polskich twórców fantasy - Andrzeja Sapkowskiego, chcielibyśmy podzielić się zmianami jakie zaszły u nas wraz z nowym rokiem oraz planami rozwoju, jakie założyliśmy sobie w roku 2017. Pierwszy kwartał prawie minął a my możemy już pochwalić się dużymi zmianami w naszej działalności.

Na początku roku udało nam się w pełni przenieść do Słupska i usprawnić obsługę lokalnych klientów. Poprawiliśmy tym samym jakość obsługi firm ze Słupska oraz szybszą realizację zleceń.

Miniony rok przyniósł nam sporo nowych doświadczeń i rozbudził żądzę rozwoju. Stawialiśmy sobie wyzwania w każdej dziedzinie by doskonalić się w pracy, która jest naszą pasją.

Ciekawym doświadczeniem było dla nas opracowanie szyldu informacyjnego bez widocznych śrub montażowych. Przy dobraniu odpowiednich materiałów oraz opracowaniu planu działania udało nam się wykonać lekki szyld z w pełni ukrytymi mocowaniami.

Ze względu na rosnące zainteresowanie przygotowaniem projektów reklam oraz oklejania witryn postanowiliśmy zainwestować w ploter do cięcia folii, co umożliwiło nam przygotowywać w pełni reklamy, naklejki oraz projekty oklejania od ręki. Możemy teraz w pełni obsłużyć nowe lokale od projektu - po oklejenie. 

Szkoliliśmy się w lataniu dronem i nagrywaniu z powietrza. Mamy kilka pomysłów na własne projekty. Jeżeli znajdziemy trochę wolnego czasu wiosną - zrobimy coś ciekawego. Filmowanie z powietrza idzie coraz lepiej i udaje się utrzymać płynny ruch.

W nowy rok weszliśmy z nowym sprzętem. Do naszego arsenału doszedł Canon EOS 60D + teleobiektyw i jeszcze jedna kamera GoPro - przydała się podczas nagrań pod wodą dla AquaFitness. Padło na Hero4 silver - posiada tylny ekran i jest kompatybilna z naszą "czwórką black", przez co zrezygnowaliśmy z najnowszego produktu GoPro.

Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów zaopatrzyliśmy się w grawer laserowy. Pozwoli nam to na własną produkcję pieczątek, tabliczek informacyjnych i nie tylko. Mamy masę pomysłów jak wykorzystać nowe urządzenie - o pierwszych projektach już wkrótce. W planach również sklep online.