Promo Video dla Ping.pl

Mamy przyjemność zaprezentować nasz najnowszy film promocyjny dla serwisu diagnostycznego ping.pl.

Na podstawie tekstu dla lektora przygotowaliśmy od podstaw animowany spot promocyjny serwisu diagnozującego działanie stron www. Stylistyką chcieliśmy nawiązać do kolorystyki serwisu mając na uwadze, że film ma być wyświetlany na stronie głównej ping.pl. Chcąc dodać trochę więcej klimatu oraz tchnąć nieco więcej życia postanowiliśmy poza podkładem muzycznym oraz lektorem dodać udźwiękowienie z rozdziałem kanałów.

Po kilku konsultacjach udało nam się dopracować i przedstawić pełny scenariusz filmu oraz concept screeny. Przygotowaliśmy podkład lektorski i przystąpiliśmy do przygotowywania poszczególnych scen. W trakcie tworzenia grafiki progresywnie animowaliśmy kolejne sceny synchronizując je z podkładem lektorskim. W trakcie prac wykonaliśmy również nagranie pokazujące funkcjonalność zaplecza serwisu. Gdy wszystko było gotowe pozostało dodać udźwiękowienie i zsynchronizować je z filmem dopracowując przy tym tempo poszczególnych przejść i animacji.

Był to jeden z najciekawszych projektów wideo do tej pory, z  którego realizacji mieliśmy dużą przyjemność, również dlatego że współpraca z serwisem była bardzo przyjemna i rzeczowa.

Efekt końcowy można zobaczyć w naszych realizacjach wideo.

Ping.pl - obrazek